O nás

Žijeme investicemi.
A jsme v nich
fakt dobří.

Měníme pravidla investičního
poradenství

Poskytujeme službu, která v ČR nemá téměř konkurenci. Být skutečně nezávislí investiční poradci, mít širší paletu služeb a produktů a být přímo zodpovědní našim klientům. Inspirovali jsme se v USA a Velké Británii a v roce 2021 založili Wizion Capital. Průkopníka mezi investičními společnostmi, který jde svou cestou.

Pro naše klienty pracujeme zcela transparentně. Jsme s nimi každý měsíc ve spojení, informujeme je o stavu jejich portfolia i dění na světových trzích pravidelnými reporty. Při našich jednáních hrají důležitou roli názory, přání a potřeby našich zákazníků. Jsme otevřeni diskuzi i novým nápadům.

Na nejlepší investice ten nejlepší tým

Ing. Radek Wildmann, EFA
Ing. Radek Wildmann, EFA
jednatel

Mým hlavním úkolem ve firmě je její strategické řízení.

Na finančním trhu se pohybuji od konce střední školy. V roce 2015 jsem začal pracovat jako provizně placený poradce v MLM společnosti, kde jsem vedl tým až 15 lidí.
Postupem času jsem ale zjišťoval, že provizní model je více o prodeji, než o odborném poradenství, které jsem chtěl klientům poskytnout. Hledal jsem tak cesty, jak model změnit a inspiraci jsem našel v USA a Velké Británii.
V roce 2021 jsem si splnil sen a se svým společníkem založil firmu, která se věnuje napřímo placenému poradenství. S našimi klienty jsem tak na stejné lodi a pracuji pro ně tak, aby jednoho dne došli k finanční nezávislosti.

Ing. Michal Zilvar, EFA
Ing. Michal Zilvar, EFA
jednatel

Jsem zaměřený na čísla, analytiku a matematiku.

Z velké části jsem autorem výpočtů a finančních modelů, které uplatňujeme ve strategiích pro naše klienty.
Finančnímu poradenství jsem se věnoval od roku 2016. Specializoval jsem se zejména na hypoteční úvěry a právnické osoby. Postupně jsem pracoval na vlastních metodikách a informačních systémech, kde jsem využil nejen smysl pro matematiku, ale také IT znalosti.
Další krokem už bylo pouze založení vlastní společnosti, která uspokojuje představy naše i našich klientů. Firma nezávislá na provizním systému bank, pojišťoven a jiných vznikla v roce 2021.

Milan Vencl
Milan Vencl
koncipient

Vedle funkce koncipienta se starám o marketing společnosti

V oblasti finančního poradenství se pohybuji od roku 2019, samozřejmě jsem se věnoval běžnému provizně placenému poradenství. Mým hlavním motivem vždy byla možnost pomáhat klientům mít méně starostí s financemi, vydělávat peníze nebo budovat majetek, a tím pádem mít alespoň o něco lepší a jednodušší život. A nyní mám tu čest se podílet na Wizion Capital, kde mohu s nemalou hrdostí sedět s klientem doopravdy na stejné straně a tento motiv tím dokonale naplnit.

Silvie Soukupová
Silvie Soukupová
asistentka

Zajišťuji fungování všech procesních záležitostí.

Moji kolegové o mně říkají, že jsem klíčovým článkem firmy. Díky mně máte totiž jistotu, že je ve vašich investičních portfoliích pořádek.
Hlídám výročí smluv a další důležité termíny. Pravidelně procházím investiční účty a reportuji aktuální výsledky tak, abyste měli o všem aktuální přehled a mohli v klidu spát.
Potkáme se většinou pouze prostřednictvím e-mailu či telefonu, za oponou pro vás ale pracuji každý den.

Vše kolem financí pod jinou značkou

Ve Wizion Capital se věnujeme pouze investicím, výběru vhodné strategie, skladbě investičního portfolia a jeho dlouhodobé správě. Na finance jako takové jsme ale úplně nezanevřeli. Našim klientům poskytujeme finanční poradenství a zprostředkováváme finanční produkty v naší druhé společnosti.

I v této firmě pracujeme pro vás a realizujeme finanční produkty v souladu s finančním plánem. Náš výdělek není závislý na tom, co za smlouvy spolu uzavřeme. Pro realizaci finančních produktů a celého portfolia využijte naši partnerskou společnost.

Od nekonečné renty
vás dělí jen jedna maličkost

Zašlete nám kontakt a my se vám ozveme. Na schůzce probereme vše, co vás zajímá.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
Pro zobrazení kontaktního formuláře povolte prosím marketingové cookies.
Z důvodu zamezení nežádoucím zprávám používáme technologii Google reCaptcha.