Investice

Inspirujeme se
nejúspěšnějšími
na světě

Ochráníme váš majetek před inflací

Investice by neměly být o velkém riskování. Jejich hlavním smyslem je ochrana vašeho majetku před inflací a pomáhat vám plnit si životní cíle a žít finančně svobodnější život.

Generují vám výnosy, které můžete pobírat jako pravidelnou rentu. Tato renta je nekonečná a dědičná. Zajistěte sebe i své potomky a zařaďte investice do svého portfolia. Pomůžeme vám s tím.

Získejte zhodnocení vašeho majetku o 5 - 6 % p.a. po započtení inflace. Mějte spolehlivého partnera, který chytře sestaví vaše investiční portfolio a bude ho dlouhodobě spravovat.

Partnera, který funguje na systému win-win, protože je placený podílem z vašeho zisku. Zjistěte více, jak pracujeme.

Investiční strategie do každé doby

Investujte jako nejúspěšnější investoři světa. Sestavíme vám investiční portfolio inspirované těmi nejúspěšnějšími investičními institucemi a jednotlivci na světě.

Přineseme vám takové zhodnocení, které vám zajistí dostatečný růst majetku, pravidelnou nikdy nekončící rentu a klidný spánek pro vás i vaše děti.

ZÁSADY, KTERÝMI SE ŘÍDÍME
Jsme tu pro vás v každé době a to dlouhodobě Jsme transparentní, zvýrazňujeme vedle výhod také rizika jednotlivých instrumentů
Diverzifikujeme rizika a tím chráníme váš majetek Ctíme, že každé investiční portfolio má jiný průběh, riziko i zhodnocení
Doplňující obrázek

Investiční portfolia,
kterými se inspirujeme

Nobelova nadace

Vhodné pro investory, kteří chtějí svůj majetek rozmnožit, aby v budoucnu mohli pobírat vyšší rentu. Nedělají jim problémy krátkodobé větší propady.

All-seasons

Vhodné pro investory, kteří chtějí pobírat rentu a stačí jim, když peníze budou vydělávat lehce nad inflací. Nechtějí se potýkat s velkými krátkodobými propady trhu.

Warren Buffet a velké státní fondy

Vhodné pro investory s dlouhodobým horizontem, kteří očekávají vysoké zhodnocení a snesou i velmi vysoké krátkodobé propady. Např. mladí milionáři, kteří ještě nemají rodinu a nepotřebují pobírat rentu.

Dividendové portfolio

Vhodné pro investory, kteří již nějaký majetek vybudovali a chtějí čerpat rentu. Např. starší milionáři, kterým stačí vydělat lehce nad inflaci s co nejmenším rizikem.

Růst vašeho majetku
máte na dosah

Zašlete nám kontakt a my se vám ozveme. Na schůzce probereme vše, co vás zajímá.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
Pro zobrazení kontaktního formuláře povolte prosím marketingové cookies.
Z důvodu zamezení nežádoucím zprávám používáme technologii Google reCaptcha.