faq

Zkuste najít odpověď
na vaši otázku
právě zde

01
Jak probíhá první schůzka?

Nejprve se potkáme na úvodní schůzce, která je informativní, nezávazná a zcela zdarma. Vysvětlíme vám, jak fungujeme a zodpovíme případné dotazy. Vy nám řeknete představu, kterou máte a pobavíme se o tom, co pro vás můžeme udělat.

V případě, že vám to bude dávat smysl, projdeme si základní investiční strategie a připravíme podklady k tvorbě velmi propracovaného finančního plánu, který vám představíme na následující schůzce.

02
Co si mám s sebou vzít na první schůzku?

Na první schůzku není třeba si brát nic konkrétního. V případě, že se chcete poradit s konkrétní věcí (například nastavením konkrétní smlouvy), můžete si s sebou vzít příslušné dokumenty.

03
Proč si vybrat zrovna vás?

Investice vás mají zajistit do budoucna, proto se vyplatí najmout si na ně profesionála. My jsme placeni přímo vámi z podílu na zisku, který vaše investice vygenerují. Jedině tak máte jistotu, že jsme motivováni vydělat vám co nejvíce peněz. Jak přesně fungujeme si přečtěte zde.

04
Kolik stojí vaše služby?

Platíte nás přímo vy, a to z velké části podílem ze zisku z vašich investic.

05
Nemám velké investice. Je vaše služba i pro mě?

Naše služba je pro každého, kdo se chce o své finance starat a s kým jsme lidsky na jedné lodi. Standardně pečujeme o klienty, jejichž investiční majetek je alespoň 5 000 000 Kč. S menším majetkem se můžeme domluvit na spolupráci individuálně. Pevně věříme, že každý by měl dostat příležitost.

06
Mohu s vámi řešit hypotéku, pojištění, atd…?

S vhodným nastavením finančních produktů vám pomůže naše partnerská společnost.

Máte otázku, na kterou jste
nenašli odpověď?

Dejte nám vědět, rádi vám ji zodpovíme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
Pro zobrazení kontaktního formuláře povolte prosím marketingové cookies.
Z důvodu zamezení nežádoucím zprávám používáme technologii Google reCaptcha.